4,911
Dziś Niedziela
2023-10-01

Sprawdź koniecznie, które podmioty w Polsce publikują obecnie najwięcej przetargów

Aktualizacja: dzisiaj
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_inwestor_ludzie podanie reki2.jpg

NA DZISIAJ – 2023-10-01 Sprawdź, które podmioty gospodarcze w Polsce publikują najwięcej przetargów

Opis
Artykuł prezentuje podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów. Informacje uwzględniają przetargi publikowane w BZP (Biuletynie Zamówień Publicznych), TED (Tenders Electronic Daily), jak również na najpopularniejszych stronach zamieszczających przetargi.
Zasady i procedury ogłaszania przetargów wynikają z Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 2019 z póź. zm.). Określa ona m.in. próg (obecnie jest to 130 000 PLN) powyżej którego instytucje mają obowiązek stosowania procedur przetargowych, tj. m.in. opublikowania ogłoszenia w BZP.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie owg.pl zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2023-10-01 godz: 2:02:43
2.Ilość wszystkich firm w Polsce wynosi: 6984954
3.Ilość firm AKTYWNYCH w Polsce wynosi: 3712171
Pierwsze miejsce
Spośród instytucji, które obecnie w Polsce publikują nowe ogłoszenia przetargowe, pod względem ich liczby na pierwsze miejsce bardzo wyraźnie wysuwa się MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W PODDĘBICACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. W okresie 1-1 październik 2023 inwestor ten zamieścił 0 przetargów.
Drugie miejsce
Na drugim miejscu jest DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MGOSZCZU. Obecnie inwestor ten zwiększył ilość opublikowanych przetargów o 0.
Trzecie miejsce
Na trzeciej pozycji widnieje teraz CENTRUM MEDYCZNE MASZACHABA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, gdzie liczba publikowanych przetargów wzrosła o 0.
Firmy o największym wzroście liczby przetargów w Polsce za okres 1-1 październik 2023

HISTORIA Porównaj, jakie podmioty gospodarcze w Polsce publikowały najwięcej przetargów w ubiegłych miesiącach

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Zobacz, które podmioty gospodarcze w Polsce będą publikować najwięcej przetargów

Trwa pobieranie danych...